O3 ENERGY

inne

DSR

Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) wprowadziły w 2017 r. nowe mechanizmy usługi DSR (Demand Side Response), zwane w Polsce „usługami interwencyjnej redukcji poboru”. 

DSR umożliwia przedsiębiorstwom zmniejszenie poboru energii na sygnał operatora w zamian za wynagrodzenie. Przedsiębiorcy uczestniczący w DSR czerpią korzyści finansowe, a także zabezpieczają się przed administracyjnymi stopniami zasilania, rachunkami oraz biorą udział w rozwoju innowacji na rynku energii elektrycznej, wspierając jednocześnie bezpieczeństwo energetyczne Polski. 

Jedną z głównych zalet jest elastyczność – to Ty jako przedsiębiorca sam decydujesz, w jaki sposób i które urządzenia będą wyłączane. Kolejną zaletą – chyba najbardziej przyjemną są korzyści ekonomiczne – wasza firma może zarobić około 150 tysięcy w ciągu roku – czystego zysku! 

Następną zaletą jest poprawa bezpieczeństwa energetycznego, ponieważ pomoc w ustabilizowaniu Krajowego Systemu Elektroenergetycznego zmniejsza ryzyko wystąpienia blackoutu oraz stopniowego odcięcia zasilania. 

Chcesz sprawdzić czy Twoja firma kwalifikuje się do programu DSR i czy możesz zapewnić swojej firmie dodatkowy dochód? 

Skontaktuj się z nami i sprawdź!

OŚWIETLENIE LED

Od 25 sierpnia zaczęły obowiązywać przepisy wprowadzające zakaz sprzedaży świetlówek liniowych T5 i T8 zawierających rtęć. 

Dyrektywa unijna RoHS (Restriction of the use of Hazardous Substances) ma na celu ochronę środowiska przed szkodliwymi odpadami zawierającymi min. rtęć. 

Jeśli Twoja firma jest oświetlana głównie świetlówkami warto pomyśleć nad modernizacją na oświetlenie LED-owe. Dlaczego? 

Oświetlenie LED-owe może przynieść oszczędności w kosztach za energię nawet w granicach 70%. Jest to inwestycja długoterminowa pozwalająca na zwiększenie budżetu firmy. Jednak wiąże się to z całkiem sporą inwestycją, dlatego oferta zakłada formę abonamentową dzięki której koszt modernizacji rozłożony będzie miesięcznie na okres 5 czy 7 lat – większość firm już w 1 roku zaczyna odczuwać redukcję kosztów! 

Dzięki naszym rozwiązaniom LED, zapomnisz o problemach z oświetlenie w swojej firmie. Moc i rodzaj opraw, liczba punktów świetlnych, czas świecenia – to wszystko zostanie dokładnie dopasowane do Twojego pomieszczenia. 

Zyskaj 100% finansowania, bez wkładu własnego, a po zakończonej umowie wykupisz oprawy za symboliczną złotówkę! 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!


FOTOWOLTAIKA

Nasza firma współpracuje wyłącznie z zaufanymi partnerami, którzy specjalizują się w instalacji paneli słonecznych oraz pomp ciepła. 

Każdy z naszych partnerów został dogłębnie sprawdzony, aby zapewnić Ci najlepsze doradztwo i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możemy pomóc Ci znacznie zredukować koszty, zaoszczędzić cenny czas i przede wszystkim, stać się odpowiedzialnym przedsiębiorcą, dbającym o środowisko. 

Jeśli chcesz podjąć kroki w kierunku bardziej ekologicznej działalności, skontaktuj się z nami już dziś! 

Nasza firma pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. 

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa O3 Energy? 

Spośród tysięcy możliwości wybierzemy dla Ciebie tą jedną – najlepszą. Gwarantujemy stałą pomoc w kontakcie z wykonawcą instalacji. Pomożemy zaoszczędzić Ci nie tylko pieniądze, ale również czas i… energię.

 

Call Now Button