Energia elektryczna dla firm

Stała cena

Energia ze Stałą ceną

Ta oferta daje Ci szansę na ustalenie stałej ceny, która nie zmieni się przez cały okres obowiązywania umowy – a to nawet do 10 lat!

DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ ZE STAŁĄ CENĄ?
  • Do firm, dla których ważne jest precyzyjne, długoterminowe planowanie finansowe.
  • Do firm, które nie chcą podejmować ryzyka związanego z wahaniami cen na rynku energii.
  • Do firm, które chcą zawrzeć umowę na dłuższy okres i zaoszczędzić czas potrzebny do jej późniejszego przedłużania na nowych warunkach.
Jak to działa? Przede wszystkim przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatny audyt energetyczny. Na jego podstawie przedstawimy Ci wszystkie możliwości obniżenia kosztów i poprawy warunków dostaw energii elektrycznej dla Twojego przedsiębiorstwa. Nasz profesjonalny Doradca Energetyczny zajmie się formalnościami, a Ty możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Spotkamy się w Twojej siedzibie lub w naszym biurze i omówimy szczegóły.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Ustalając stałą cenę energii elektrycznej zyskujesz pewność i stabilność w planowaniu budżetu. Nie musisz się martwić o nieprzewidywalne skoki cen energii, co wpłynie pozytywnie na Twoje finanse.

Cena SPOT

Energia z ceną SPOT

Odkryj nowy model oszczędzania na energii elektrycznej! RDN (Rynek Dnia Następnego) to popularna oferta dla firm zużywających dużo energii.

DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ Z CENĄ RDN?
  • INDEX RDN jest idealną ofertą dla firm, które zużywają energię w godzinach nietypowych, kiedy jest ona najtańsza (poza szczytem).
  • Eksperci natomiast przewidują, że giełdowe ceny energii w związku z kryzysem nadal będą spadać, ponieważ zmniejszy się zapotrzebowanie. To natomiast powinno obniżyć ceny limitów emisji CO2, które bezpośrednio wpływają na wzrost cen.
Dzięki temu modelowi stawki za energię elektryczną są zmiennymi, uzależnionymi od notowań na Towarowej Giełdzie Energii. W przypadku spadających notowań lub stabilnego poziomu, Twoja firma może oszczędzać na opłatach za energię elektryczną.

RDN działa w oparciu o zakup energii na następny dzień, a cena notowana jest dla każdej godziny w ciągu doby. To pozwala na płynny zakup energii w dowolnym momencie, co jest korzystne dla Twojej firmy. Na podstawie godzinowych danych indywidualnego zużycia energii w Twojej firmie w danym miesiącu, wyliczana jest średnia ważona z notowań dla każdej z godzin. Według tej stawki wystawiana jest miesięczna faktura.

Jesteśmy dla Ciebie

Zadzwoń: +48 512 70 30 30

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od o3 Energy z siedzibą w Łodzi (91-342) ul. Zbąszyńska4: telefonicznych połączeń przychodzących oraz wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu i/lub wiadomości e-mail na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej, tj. informacji marketingowych w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Dumnie wspieramy przedsiębiorców!!