Gaz dla Firm

Stała cena

Gaz w stałej cenie

Czy chcesz mieć pewność, że ceny gazu nie wpłyną na Twoje finanse? Nasza oferta jest dla Ciebie!

DO KOGO KIERUJEMY OFERTĘ ZE STAŁĄ CENĄ?
  • Do firm, dla których ważne jest precyzyjne, długoterminowe planowanie finansowe. 
  • Do firm, które nie chcą podejmować ryzyka związanego z wahaniami cen na rynku gazu ziemnego.
  • Do firm, które chcą zawrzeć umowę na dłuższy okres i zaoszczędzić czas potrzebny do jej późniejszego przedłużania na nowych warunkach.
Dzięki nam, masz możliwość ustalenia stałej stawki, która pozostanie niezmieniona przez cały okres obowiązywania umowy. Ostateczna cena gazu dla Twojej firmy będzie oparta na historycznym i planowanym zużyciu gazu przez Twoje przedsiębiorstwo oraz na długości umowy. Nie musisz się martwić formalnościami, ponieważ nasi profesjonalni Doradcy Energetyczni czuwają nad nimi.

Zaczynamy od bezpłatnego audytu – spotykamy się w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze i przedstawiamy Ci wszystkie możliwości. Dzięki temu dowiesz się, jak obniżyć koszty i poprawić warunki dostaw gazu ziemnego do Twojego przedsiębiorstwa. 

Cena SPOT

Gaz z ceną SPOT

Nowy model oszczędzania na gazie ziemnym, oferowany jako Rynek Dnia Następnego (RDN), skierowany jest głównie do firm zużywających duże ilości gazu. Jest to oferta dedykowana klientom z taryfą ≥W5.

CECHY OFERTY Z CENĄ SPOT
  • Brak tolerancji wolumenowej: Klienci płacą dokładnie za zużyty gaz, co oznacza, że stawki są uzależnione od rzeczywistego zużycia i notowań na Towarowej Giełdzie Energii (TGE).
  • Elastyczność cen: Stawki za gaz są zmiennymi, co oznacza, że są dostosowywane do zmian na rynku. W przypadku spadających notowań lub stabilnego poziomu klient może oszczędzać na opłatach za gaz ziemny.
  • Możliwość umowy na 12 do 36 miesięcy: Klient ma elastyczność w wyborze okresu umowy, co pozwala mu dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych.
  • Cena rozliczeniowa publikowana online: Cena transakcji na Rynku Dnia Następnego Gazu jest publikowana na stronie internetowej https://tge.pl/gaz-rdn i odnosi się do indeksu TGEgasDA, podawanego w ujęciu dobowym.
Oferując tę usługę, dążymy do zapewnienia klientom elastyczności w zarządzaniu kosztami związanymi z gazem ziemnym oraz do optymalizacji ich wydatków energetycznych.
Jesteśmy dla Ciebie

Zadzwoń: +48 512 70 30 30

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od o3 Energy z siedzibą w Łodzi (91-342) ul. Zbąszyńska4: telefonicznych połączeń przychodzących oraz wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu i/lub wiadomości e-mail na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej, tj. informacji marketingowych w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Dumnie wspieramy przedsiębiorców!!