Usługi DSR

#energiadlafirm
Czym są usługi DSR?

Zalety dla przedsiębiorców

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z koniecznością ponoszenia wielu kosztów – w tym za prąd. Ostatnimi czasy ceny zdecydowanie poszybowały w górę, dlatego coraz więcej przedsiębiorców szuka sposobu na ich obniżenie oraz najbardziej korzystnej oferty na media. Oszczędność na energii jest możliwa dzięki usługom DSR oraz kompleksowemu doradztwu oferowanym przez O3 Energy.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o usługach DSR, jeżeli prowadzisz własną firmę!

Usługi DSR (ang. Demand Side Response), to czasowa redukcja poboru prądu. Jest to oferta ukierunkowana na potrzeby przedsiębiorców, którym zależy na większej oszczędności za odbiór mediów oraz zachowaniu stabilności energetycznej w firmie. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której biznes mógłby zbankrutować z powodu niekorzystnej sytuacji panującej na rynku. Czym są usługi DSR? Porozumieniem między operatorem a działalnością, w ramach którego dobrowolnie i krótkoterminowo obniża się zużycie prądu lub przesuwa w czasie jego pobór. Zobowiązanie to powstaje na polecenie przedsiębiorcy, operatora sieci i Polskich Sieci Elektroenergetycznych w wyniku m.in. uszkodzenia linii energetycznych, skrajnych temperatur, podwyżki cen lub zmniejszonej dostępności sieci do rezerwy mocy.

Korzyści płynące z usług DSR dla przedsiębiorców.

W ramach kompleksowego doradztwa przeprowadzanego przez naszych pracowników, pomożemy Ci uzyskać pełnie korzyści z programu Demand Side Response. Usługi DSR dla przedsiębiorców zapewniają oszczędność w krytycznych momentach, wynikającą z redukcji zużycia prądu i nie tylko. Program oferuje również:

  • dodatkowy dochód w postaci nawet do około 12 tysięcy złotych miesięcznie,
  • ekonomiczne podejście do zużycia prądu,
  • wkład w większe bezpieczeństwo energetyczne i rozwój innowacji technologicznych na rynku,
  • elastyczność w wyborze urządzeń.
Co zrobić, aby móc skorzystać z tego programu? Kwalifikują się do niego firmy posiadające certyfikat oRED i zdolność do redukcji zapotrzebowania na moc lub źródło energii. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa energetycznego w O3 Energy!

Chcesz skorzystać z programu, ale nie wiesz, czy Twoje przedsiębiorstwo spełnia warunki konieczne do uczestnictwa w nim? Kompleksowe doradztwo energetyczne dla firm w O3 Energy pomoże Ci w przygotowaniu się do wzięcia udziału w programie oraz czerpania z niego korzyści!

Jesteśmy dla Ciebie

Zadzwoń: +48 512 70 30 30

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od o3 Energy z siedzibą w Łodzi (91-342) ul. Zbąszyńska4: telefonicznych połączeń przychodzących oraz wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu i/lub wiadomości e-mail na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej, tj. informacji marketingowych w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.