Dostawca prądu

#energiadlafirm
Jak zmienić

Dostawcę prądu

Wybór najbardziej korzystnej oferty sprzedawcy mediów jest niezwykle ważny dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego lokal gastronomiczny, biuro, warsztat samochodowy, a nawet właścicieli gospodarstw rolnych. Czasami jednak zdarza się, że postawiliśmy na niewłaściwego dostawcę prądu – co zrobić w takim przypadku i jak go zmienić?

Poznaj nasze wskazówki, które pozwolą Ci zoptymalizować firmowe wydatki i podpisać zadowalającą umowę ze sprawdzonym sprzedawcą. Jako działalność specjalizująca się w kompleksowym doradztwie energetycznym przekażemy Ci wiedzę niezbędną przy efektywnym prowadzeniu małych i dużych przedsiębiorstw. Zmiana dostawcy prądu? Zacznij od rozwiązania umowy z poprzednim sprzedawcą!

Złożenie wypowiedzenia umowy z dotychczasowym dostawcą prądu powinno być pierwszym krokiem w zmianie sprzedawcy. Dzięki nowelizacji przepisów prawnych dotyczących branży energetycznej, od 2007 roku możliwe jest zawarcie dwóch umów – na przesył oraz sprzedaż energii. W związku z tym po upływie okresu wypowiedzenia i podpisaniu dokumentu na usługi dystrybucyjne, musisz wystosować pismo do operatora krajowego informujące o zawarciu nowej umowy sprzedaży. Pomoc i kompleksowe doradztwo w tych formalnościach dla Twojej firmy zapewni O3 Energy!

Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed zmianą dostawcy prądu!

Zatem jak zmienić dostawcę prądu? Po spełnieniu powyższych formalności oraz kompleksowej analizie rynku, w której pomogą Ci doradcy z O3 Energy, wystarczy tylko zawrzeć umowę z nowym sprzedawcą. Nie zapominaj o tym, aby dokładnie zapoznać się z jej warunkami, a w szczególności:

  • wysokością kar umownych wynikających np. z przedwczesnego rozwiązania porozumienia,
  • wysokością opłat handlowych,
  • stałą cenę prądu.

Jeżeli powyższe kwestie są dla Ciebie zrozumiałe i przede wszystkim korzystne dla Twojej firmy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby formalnie zmienić dostawcę!

Kompleksowe doradztwo energetyczne dla firm – zmień dostawcę prądu z pomocą O3 Energy!

Skup się na działaniach prowadzonych w swoim przedsiębiorstwie i skorzystaj z pomocy specjalistów w O3 Energy! Proponujemy kompleksowe doradztwo energetyczne dla firm oraz pośrednictwo w kontakcie z nowym sprzedawcą, z którym zdecydujesz się podpisać umowę!

Jesteśmy dla Ciebie

Zadzwoń: +48 512 70 30 30

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od o3 Energy z siedzibą w Łodzi (91-342) ul. Zbąszyńska4: telefonicznych połączeń przychodzących oraz wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu i/lub wiadomości e-mail na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej, tj. informacji marketingowych w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.