Zmniejszenie rachunków

#energiadlafirm
Sposoby na zmniejszenie

Rachunków za energię w firmie

Zapewne niejednemu przedsiębiorcy zależy na oszczędności na należnościach za prąd czy gaz. Niestety obecna sytuacja na rynku energetycznym sprawia, że jest to coraz trudniejsze. Istnieją jednak skuteczne sposoby na zmniejszenie rachunków w firmie bez konieczności rezygnowania z innych dóbr koniecznych w prowadzeniu własnego biznesu.

Poznaj potrzeby energetyczne swojej branży od podszewki dzięki kompleksowemu audytowi efektywności energetycznej!

Pierwszym krokiem w zmniejszeniu rachunków za prąd i gaz jest dokładna obserwacja – to dzięki odpowiedniej analizie będziesz w stanie ocenić, na co Twoje przedsiębiorstwo marnuje najwięcej pokładów tych mediów. W przeprowadzeniu takiej weryfikacji mogą Ci pomóc doradcy z O3 Energy oferujący kompleksowy audyt zarówno dla małych, jak i dużych działalności, mający na celu wykrycie najbardziej energochłonnych urządzeń i inwestycji w Twojej siedzibie. Umożliwi to wytyczenie konkretnego planu składającego się ze sposobów na skuteczne oszczędzanie.

Kilka sposobów na skuteczne oszczędzanie energii w firmie oraz zmniejszenie rachunków za prąd i gaz.

Jak zmniejszyć rachunki za energię w firmie? Stosując się do kilku prostych zasad, jakie polecają nasi doradcy w O3 Energy! Takie sposoby na zmniejszenie rachunków za energię w firmie to m.in.:

  • wybór sprzętów o zrównoważonym działaniu – oświetlenie i urządzenia o dobrej klasie energetycznej i parametrach technicznych, dostosowane do potrzeb Twojej firmy,
  • zmiana dostawcy lub taryfy na prąd i gaz – doradcy w O3 Energy znajdą dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę,
  • inwestycja w OZE – np. sprzęty zasilane za pomocą fotowoltaiki,
  • nauka dobrych nawyków wśród pracowników – wyłączanie świateł, odłączanie sprzętów z prądu, jak i rozsądne korzystanie z ogrzewania czy klimatyzacji.
Naucz się oszczędzania z O3 Energy i zmień nawyki energetyczne w swojej firmie!

W O3 Energy zachęcamy nie tylko do korzystania z powyższych sposobów, ale również z naszych usług! Oferujemy profesjonalne doradztwo energetyczne dla firm na terenie Łodzi ukierunkowane na potrzeby małych i dużych działalności. Zmniejsz rachunki w swoim przedsiębiorstwie i obserwuj rosnące oszczędności w skali każdego roku!

Jesteśmy dla Ciebie

Zadzwoń: +48 512 70 30 30

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od o3 Energy z siedzibą w Łodzi (91-342) ul. Zbąszyńska4: telefonicznych połączeń przychodzących oraz wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu i/lub wiadomości e-mail na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej, tj. informacji marketingowych w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.