Taniej i mądrzej

#energiadlafirm
Odkryj Korzyści zmiany dostawcy prądu z pomocą O3 ENERGY

Jak oszczędzać na energii elektrycznej w firmie?

Prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma kosztami, w tym wysokimi rachunkami za prąd. Coraz więcej firm i innych podmiotów na rynku energetycznym decyduje się na zmianę dostawcy energii elektrycznej, aby zaoszczędzić nawet kilkanaście procent w skali roku.

Według badań Urzędu Regulacji Energetyki, tylko w 2022 roku ponad 30 tysięcy przedsiębiorców, w tym właścicieli firm z grup taryfowych A, B i C, zdecydowało się na taką zmianę. To coraz bardziej popularna praktyka, zauważana nie tylko przez odbiorców indywidualnych, ale przede wszystkim biznesowych.

Jako konsument masz prawo do zmiany dostawcy energii dla swojego przedsiębiorstwa. Jednak, aby dokonać mądrego i korzystnego wyboru, warto zwracać uwagę na kilka istotnych elementów kontraktu, takich jak okres obowiązywania umowy, warunki wypowiedzenia czy opłaty związane z jej realizacją. Właśnie w tym miejscu O3 Energy, firma specjalizująca się w doradztwie energetycznym i sprzedaży dla klientów biznesowych, może Ci pomóc!

O3 Energy – Twój partner w oszczędzaniu na energii elektrycznej! Z 8-letnim doświadczeniem w branży, oferujemy kompleksowe wsparcie, aby znaleźć najbardziej korzystne oferty dla Twojego biznesu. Nasz dedykowany doradca energetyczny pomoże Ci w doborze najlepszych opcji, tak abyś mógł zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Co więcej, oferujemy bezpłatny audyt energetyczny oraz pośrednictwo w kontaktach ze sprzedawcami gazu i energii, abyś mógł skorzystać z najlepszych ofert na rynku.

Jesteśmy dla Ciebie

Zadzwoń: +48 512 70 30 30

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od o3 Energy z siedzibą w Łodzi (91-342) ul. Zbąszyńska4: telefonicznych połączeń przychodzących oraz wiadomości sms na podany w formularzu numer telefonu i/lub wiadomości e-mail na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej, tj. informacji marketingowych w rozumieniu art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2022 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.